mobile menu icon

עיצוב גינות גג

אנו בונים יחד עם הלקוחות קונספט עיצובי לגג שיתאים להעדפותיהם, צרכיהם ותנאי הגג שלהם.
עיצוב ותכנון גינות גג נעשה בצורה מפורטת ביותר וכולל פיתוח ותשתיות, קביעת גבהים וטופוגרפיה.
במהלך התכנון והקמת הגינה אנו מתחשבים במוגבלויות כובד ומשקל, בוחרים צמחיה ואלמנטים עיצוביים נוספים כגון: תאורת גן, פינות ישיבה וריהוט וריפוד בגימורים איכותיים שמותאמים לגינה וללקוח.
אנו מבטיחים תפקוד תקין ושוטף והנאה לאורך שנים מהגינות שאנו יוצרים בזכות ההקפדה שלנו על פיקוח ממוחשב ועריכת שלל עבודות תשתית יסודיות.

גינת גג מעוצבת

גינת גג || אדריכלות: גבריאלה טולדנו || צילום: עודד סמדר

גג בחברת אקרו נדל"ן

גינת גג

גנן על הגג מציעה לכם ליהנות מיופיו של הטבע ומאווירה ירוקה על מפתן ביתכם, גם אם אינכם גרים בבית צמוד קרקע.
אנו מציעים לכם מגוון פתרונות שלם משלב התכנון ועד קבלת גינת הגג עליה חלמתם באמצעות תכנון ועיצוב אדריכלי נכון כולל. נקים עבורכם גג פונקציונלי ונוח משלב הקונספט ועד לביצועו המלא.
תכנון גג מתחיל בהבנת צרכי השטח ומגבלותיו, ממשיך לחשיבה על ניצול מירבי של שטח המבנה, תוך התחשבות באקלים השורר במקום ובכל שאר הגורמים- שבראשם רצונותיכם כלקוחות.

מדוע לבחור בנו?

אנו מתמחים בתכנון, עיצוב והקמה של גינה בגג שלכם. העיצוב והתכנון יעשו בהתאם לרצונותיכם, העדפותיכם, צרכיכם, ובהתאם לתנאי הסביבה בה נמצא הגג שלכם. בשלבי התכנון אנו נשלב את כל הידע המקצועי והמיומנויות שרכשנו במהלך השנים, ונתאים עבורכם גינת גג בתכנון יצירתי, פונקציונאלי תוך כדי התחשבות בתנאי הסביבה ומזג האוויר, הן מבחינת הצללות והן מבחינת צמחייה. אנו נדאג לגימור איכותי, פיקוח ממוחשב על כל המערכות, איטום אמין, אשר יבטיחו תפקוד נטול תקלות והנאה מירבית לאורך זמן מהגג שלכם.

פגישת ייעוץ אישית וליווי לאורך כל הדרך

במפגש היעוץ עם הלקוח אנו בונים קונספט לעיצוב גג אשר יתאים להעדפותיו, צרכיו ולתנאי הגג / המרפסת, המשלב יצירתיות, פונקציונאליות והתחשבות בסביבה הטבעית ובנוף.
בעיצוב אנו לוקחים בחשבון גורמים רבים, ביניהם: חלוקת השטח, אזורי הגינון, הריצוף, הצללות, מוקדי עניין, אזורי ישיבה, אחסון ותאורה.
בסיום שלב הפגישות יקבל הלקוח תוכנית מפורטת של הגינה בלווי אומדן כמויות ועלויות. ביחד נוכל לבנות גינת גג בסגנון מודרני או מסורתי, גינת גג לאירוח פורמאלי או גינה נינוחה ופרטית ונוכל אף לשלב בין הסגנונות השונים שתבחרו.

אלמנטים שונים בגינות גג

עבודות עץ
חלק המשפיע על מראה גינת גג במיוחד הוא משטחי עץ המוסיפים יופי ופונקציונאליות, וכן תורמים לאיכות העיצוב שלו. העץ הינו חומר טבעי, חזק ועמיד. חלוקת השטח באמצעות דקים בעיצובים וגבהים שונים, פינות ישיבה ואחסון, מיכלי שתילה ואלמנטים של הצללה, מעניקה ערך מוסף אמיתי לכל גינת גג או מרפסת. בגנן על הגג צוות מיומן ומנוסה המתמחה בתכנון וביצוע של עבודות העץ השונות והמשתנות בגגות כך שהכי יתאימו לתנאי השטח ולסגנון הגג שתרצו.

עיצוב תאורה
סודה של גינת גג יפה אינו מתגלה רק בשעות היום. גופי תאורה גלויים או סמויים, יכולים להעצים את יופייה של גינת הגג בשעות החשיכה, ומאפשרים הנאה צרופה של בעליה של הגינה ממנה בכל שעות היממה.
אנחנו ב"גנן על הגג" עובדים עם מיטב הספקים ומעצבי התאורה ומתאימים גופי תאורה ייחודיים לפי הדרישה וטעמו האישי של כל לקוח, ומתאימים אותם לגינה כך שימקסמו את ההנאה שתופק ממנה בכל שעות היום.

מיכלים וכדים
כדים ומיכלי שתילה משחקים תפקיד משמעותי וחשוב בגינות גג, תשומת לבנו נתונה גם לבחירת סוג החומר ממנו עשוי המיכל, על מנת שיתאים לקונספט עיצוב גג הבית. כדים אומנותיים במגוון חומרים, צבעים וטקסטורות, כדים מוארים, מיכלי עץ טבעיים או צבועים הם רק חלק ממגוון האפשריות הרחב העומדים בפניכם לעיצוב הגג.

פינות פנאי
בגנן על הגג אנו מתכננים ובונים פינות אירוח, אזורי בישול ואכילה, משחק ומתקני מים והתרעננות כגון מקלחות חיצוניות, ג'קוזי, בריכות שחיה ועוד. הן בשלב התכנון והן בשלב הביצוע אנו מקפידים על בחירת אלמנטים דקורטיביים כמו ריהוט פונקציונאלי, פרטי אומנות, מערכות צפייה, שמע והגברה איכותיים כך שהכי יתאימו לכם.

אלמנט מים
בגנן על הגג אנו מתאימים אלמנטים שונים של מים כמו בריכות מים, מזרקות, מפלים בהתאם לעיצוב הגג.

צור קשר