Facebook צור קשר גגות ירוקים מידע מקצועי תיק עבודות סל מוצרים מי אנחנו?
הכל תחת קורת גג אחת

עיצוב גג - גנן על הגג


גנן על הגג מציעה לכם ליהנות מיופיו של הטבע ומאווירה ירוקה ממש על מפתן ביתכם גם אם אינכם גרים בבית צמוד קרקע

תחת קורת גג אחת נציע לכם מגוון פתרונות שלם משלב התכנון ועד קבלת גינת הגג עליה חלמתם

 

מתכנון לביצוע

גינון

עבודות עץ

עיצוב תאורה

מיכלים וכדי נוי

פינות פנאי

אלמנט מים

 

מתכנון וביצוע עיצוב גג:

 

תכנון אדריכלי כולל משלב הקונספט ועד לביצוע מלא

עיצוב גגות נכון מאחד בתוכו פונקציונאליות ונוחות, תכנון ועיצוב גג מתחיל בהבנת הצרכים ומגבלות השטח, ממשיך בחשיבה על ניצול מירבי של נתוני המבנה, תנאי מזג האוויר וכמובן רצונו של הלקוח.

המתודולוגיה של גנן על הגג:

על בסיס המפגש עם הלקוח ייבנה הקונספט של עיצוב גג אשר יתאים להעדפותיו, צרכיו ולתנאי הגג/מרפסת, תוך יצירתיות, פונקציונאליות והתחשבות בסביבה הטבעית ובנוף. בעיצוב יילקחו בחשבון: חלוקת השטח, אזורי הגינון, הריצוף, הצללות, מוקדי עניין, אזורי ישיבה, אחסון ותאורה.

בסיום שלב הפגישות יקבל הלקוח תוכנית מפורטת של הגינה בלווי אומדן כמויות ועלויות, נוכל לבנות יחד איתכם גינת גג בסגנון מודרני או מסורתי, גינת גג לאירוח פורמאלי

או גינה נינוחה ופרטית ונוכל אף לשלב בין הסיגנונות השונים.
 
עיצוב גגות

 

גינון:

 

הקמת גינת גג דורשת ידע מעשי וטכנולוגי רב יותר מאשר כל גינה אחרת ומושפע מגורמים ייחודיים לגינון גגות כדוגמת: שטח גג מצומצם, מגבלות משקל, בטיחות,תנאי אקלים בגג ואפקט רוח, כל אלה מצריכים מחשבה והערכות מיוחדת.

אנו בגנן על הגג יודעים לשלב בין הפרמטרים השונים לבין שאיפות הלקוח, בחירת הצמחייה המתאימה לסגנון גינת הגג, עיצוב גג יצירת נקודות עניין והתמקדות תוך התחשבות באופייה של הצמחייה, גודלה וקצב צמיחת שורשיה, שימוש במצע גידול מיוחד, שטחי אור וצל, תנאי מזג האוויר, חסכון וניצול יעיל של מים באמצעות מערכות השקיה מתאימות ומערכת ניקוז יעילה ואיכותית, יבטיחו גינת גג בריאה, פורחת ויציבה לאורך זמן.

 
עיצוב גגות

 

עבודות עץ:

 

חלק אינטגראלי ממראה של גינת גג הוא משטחי עץ המוסיפים יופי ופונקציונאליות כאחד ומוסיף לאיכות עיצוב גג הבית, העץ הינו חומר טבעי, חזק ועמיד.

חלוקת השטח באמצעות דקים בעיצובים וגבהים שונים, פינות ישיבה ואחסון, מיכלי שתילה ואלמנטים של הצללה, מעניקים ערך מוסף אמיתי לכל גינת גג או מרפסת.

בגנן על הגג צוות מיומן ומנוסה המתמחה בתכנון וביצוע של עבודות העץ.
 
עיצוב גגות

 

עיצוב תאורה:

 

סודה של גינת גג יפה אינו מתבטא רק בשעות היום, גופי תאורה גלויים או סמויים, מעצימים את יופייה של גינת הגג בשעות החשיכה וכמובן מאפשרים הנאה צרופה של בעליה בכל שעות היממה, בגנן על הגג עובדים עם מיטב הספקים ומעצבי התאורה ולמי מכם המחפש להיות יחיד ומיוחד, אנו מעצבים גופי תאורה ייחודיים ע"פ דרישת הלקוח, טעמו וכמובן התאמתם לקונספט של גינת הגג
 
עיצוב גג

 

מיכלים וכדים:

 

כדים ומיכלי שתילה משחקים תפקיד משמעותי וחשוב בגינות גג, תשומת הלב ניתנת גם לבחירת סוג החומר ממנו עשוי המיכל על מנת שיתאים לקונספט עיצוב גג הבית.

כדים אומנותיים במגוון חומרים, צבעים וטקסטורות, כדים מוארים, מיכלי עץ טבעי או צבוע הם רק חלק ממגוון האפשריות הרחב העומד בפני הלקוח בעת עיצוב גגות.
 
עיצוב גג

 

פינות פנאי:

 

בגנן על הגג אנו מתכננים ובונים פינות אירוח, אזורי בישול ואכילה, משחק ומתקני מים והתרעננות כגון מקלחות חיצוניות, ג'קוזי, בריכות שחיה ועוד.

הן בשלב התכנון והן בשלב הביצוע אנו מקפידים על בחירת אלמנטים דקורטיביים כמו ריהוט פונקציונאלי, פרטי אומנות, מערכות צפייה, שמע והגברה.
 
עיצוב גגות

 

אלמנט מים:

 

בגנן על הגג אנו מתאימים אלמנטים שונים של מים כמו בריכות מים, מזרקות, מפלים בהתאם לעיצוב הגג
 
עיצוב גג